Spotrebiče ktoré by nemali chýbať v žiadnej domácnosti!

Spotrebiče ktoré by nemali chýbať v žiadnej domácnosti!

Kvalitné spotrebiče sú do modernej domácnosti nezanedbateľné. Technologický pokrok nám prináša čoraz stále efektivnejsich a lepších pomocníkov. Chladničky, práčky, vysávače, umývačky riadu, kosačky a aj viacej nám prácu v domácnosti zjednodušujú.

Pripravili sme pre Vás krátky list spotrebičov nad ktorými sa určite stojí zamyslieť či ich nepridáte do Vašej domácnosti.

1. Kosačka

Robotická kosačka je schopná nahradiť podstatnú časť ľudskej práce pri úprave trávnika. Robotické kosačky sa hodia najmä na rovnejšie plochy bez väčšieho množstva prekážok. Súčasné robotické kosačky sú inteligentné stroje s možnosťou pokročilého programovania a ovládania.

Robotické kosačky na trávu sa môžu odlišovať vo výkonnostných parametroch a možnostiach nastavenia. Veľkosť trávnika, výdrž batérie, ako si poradí so svahmi alebo, ako vysoko kosí. Tieto všetky rozdiely dokážu ovplyvniť aký model bude treba zakúpiť, ale úspora na námahe určite za to stojí.

2. Klimatizácia

Klimatizácia do bytu zaistí optimálnu teplotu vašej domácnosti bez ohľadu na vonkajšie prostredie. Veľa klimatizácii obsahuje aj účinné filtre, ktoré čistia vzduch od prachu, peľu a baktérií. Práve vďaka tomu je klimatizácia vhodná aj do bytu alergikov.

Pre rozlohou menšie byty a domčeky sa odporúča predovšetkým nástenná klimatizácia. Montáž tejto klimatizácie je veľmi jednoduchá a zariadenie je naviac priestorovo nenáročné. Do veľkej domácnosti prichádzajú do úvahy aj praktické kazetové klimatizácie – montujú sa priamo pod strop a jedna vonkajšia jednotka môže obslúžiť až niekoľko miestností naraz.

3. Automatické práčky

Inteligentné aické práčky, to je budúcnosť prania už dnes a priamo u vás doma. Smart funkcie práčky zahŕňajú plánované pranie, diaľkové ovládanie a monitorovanie pomocou inteligentných zariadení, efektívne pracie programy a celý rad ďalších vychytávok na maximálne pohodlie používateľa.

Automatická práčka môže vedieť oveľa viac než obyčajné pranie a žmýkanie. Niektoré modely majú naviac moderné funkcie ako je aické dávkovanie či 6th sense slúžiace na pohodlné a inteligentné ovládanie v každej situácii.

4. Vysávač

Vysávače patria medzi základné vybavenie každej domácnosti, a to či už máte drevené podlahy, alebo koberec. Pri výbere sa treba zamerať predovšetkým na to, na aký účel chcete vysávač využívať, či požadujete model s vreckom, alebo bez neho a na základné parametre.

Priemyselný vysávač je skvelým pomocníkom v dielňach, priemyselných halách a dokonca aj na stavbách. Na rozdiel od bežného vysávača má oveľa odolnejšiu konštrukciu, vyšší sací výkon a v niektorých prípadoch zvládne vysať aj vodu či bahno.

Comments are closed.